دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴

دیدار با نویسندگان و برنامه های جنبی غرفه نشر نون در نمایشگاه کتاب کرمان

kermanbook28

برنامه های فرهنگی “نشرنون”درچهاردهمین نمایشگاه کتاب کرمان اعلام شد.براین اساس هم ‌زمان با برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان «نشرنون» با بیش از 70عنوان کتاب، ازنویسندگان وشاعران دراین نمایشگاه در قالب دو مجموعه «منظومه شعر ایرانی» و «منظومه داستان ایرانی» حضوریافته است.
هم‌چنین در حین برگزاری نمایشگاه کتاب کرمان، چند برنامه‌ی جنبی نیز در غرفه‌ی «نشر نون» برگزار خواهد شد که با حضور نویسندگان، طراحان و شاعرانِ کتاب‌های این انتشاراتی هم‌راه خواهد بود. از جمله‌ی این برنامه‌ها، دیدار با نویسندگان، شاعران و هنرمندان کرمانی از جمله: محمدعلی آزادی‌خواه، مهدی محبی کرمانی، محمدشریفی نعمت آباد،حمید نیک‌نفس، سیدعلی میرافضلی، مجتبی احمدی, منصور علی‌مرادی، فواد توحیدی، سعید فرهودی، محمدعلی علومی، محمدرضا ذوالعلی، علیرضا دوراندیش، عباس نادری، صالح رزم‌حسینی، احمدرضا تخشید و… خواهد بود. طبق برنامه های تعیین شده در روز چهارشنبه غرفه این نشر در ساعت 4 عصر میزبان مهدی محبی کرمانی نویسنده مجموعه داستان های کت زوک و آل خواهد بود و ساعت 5 عصر محمد شریفی نعمت آباد داستان نویس و نویسنده داستان های باغ اناری و مجموعه شعرهای جزیره های معطل و مگر سکوت خداوند و مترجم تاملات و اسطوره های سرخپوستان آمریکا در این غرفه حضور داشت. همچنین روز 5شنبه اثر ترجمه ای تل ابلیس از همین مترجم در محل همایش ها رونمایی خواهد شد. روز 5 شنبه نیز ساعت 4 سیدعلی میرافضلی شاعر و پژوهشگر، دو مجموعه شعر آهسته خوانی و مرا می نویسی و هم چنین مجموعه مقالات به همین کوتاهی را برای مخاطبینش امضا خواهد کرد.مجتبی احمدی شاعر و طنزپرداز نیز .چهارشنبه ساعت 5عصر همراه با مجموعه شعر طنزش با عنوان «ایمان بدون نون» را که امسال منتشر شده است میزبان مخاطبان شعر طنز خواهد بود.
در روز 5شنبه همچنین نسخه ی گزیده ای از غزلیات خواجوی کرمانی در شمایل نو و با ویراست جدید توسط این انتشارات رونمایی خواهد شد. این مجلد از غزلیات خواجو در راستای غربت زدایی از خواجوی کرمانی در زادگاهش و همراه با کمپین «خواجوی کرمانی را به خانه هایمان ببریم» که در فضای مجازی به راه افتاده است تولید شده است.
گفتنی است؛ سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان، از 16 تا 22 آبان در نمایشگاه بین المللی جنوب شرق-جاده باغین برپا خواهد شد.

دیدار با نویسندگان و برنامه های جنبی غرفه نشر نون در نمایشگاه کتاب کرمان
امتیاز دهید.

، ، ، ، ،

نظر خود را ثبت کنید