دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵

مجله تبلیغاتی بازار

پیشنهاد ویژه - بازار

یه پیشنهاد فوق العاده عالی برای شما که میخوای کسب و کارتون رو رونق بدین ، برای شما که دنبال کار عالی و با کیفیتین ، برای شما که میخوایین در کرمان شناخته شده شوید. پیشنهاد ویژه کرمان روز ” مجله تبلیغاتی بازار” هست. بازار یه مجله تبلیغاتیه برای معرفی و تبلیغ محصولات و خدماتی که با ارزشن و جاییه برای برندهای کرمان، ایران و حتی جهان ، که ماهیانه به طور منظم منتشر میشه. تیم بازار با خلق ایده های ناب و با هدف گیری درست مخاطبین به خواسته های شما برای رسیدن به اهدافتون کمک میکنه ، در ادامه میپردازیم به توضیحات بیشتر بازار…

15

مخاطبین بازار خانواده ها ، ارگان های دولتی، مراکز تجاری و گروهی از شرکت های معتبر در کرمان است که محصولات و خدمات با ارزش معرفی شده در این آگهی نامه با سبک زندگی و نیازهای آن ها هم خوانی دارد. این گروه بر اساس موقعیت شغلی محل سکونت و یا محل کار و همچنین براساس سابقه و رفتار در خرید و انتخاب خدمات هدف گرفته شده اند.

تیراژ و پوشش بازار تیراژ بازار به طور متوسط 3 هزار نسخه است که در برخی مقاطع سال، همچون نوروز در تیراژهای بالاتری به چاپ می رسد. یکی از مهمترین و پر اهمیت ترین مراحل مجله تبلیغاتی بازار نحوه پخش آن است. این مرحله توسط تیمی آموزش دیده و مجرب انجام شده و گزارش تحویل مجله لحظه به لحظه در وب سایت رسمی بازار بروزرسانی خواهد شد.

چه کسانی در بانک اطلاعاتی بازار هستند ؟

مشخصات بیش از نیمی از افراد حاضر در فهرست گیرندگان مجله بازار از بانک اطلاعاتی مشتریان شرکت های معظم و برندهای معتبر استخراج شده است. همچنین شبکه‌ی توزیع بازار به طور مستمر در پی شناسایی مخاطبان و مشتریان بالقوه‌ی محصولات و خدمات معرفی شده در آن است و مهمتر از همه مخاطبین خود را هر ماه یکبار بر اساس معیارهایی که نشان دهنده میزان توجه مخاطبین به مجله و استفاده از آگهی های آن می باشد، بروزرسانی می کند. گفتنی است گروهی از افراد حاضر در بانک اطلاعاتی بازار نیز پس از آنکه از سوی شبکه توزیع بازار هدف گرفته شده اند، برای دریافت شماره های بعدی به جمع مشترکین پیوسته و اطلاعات کامل خود را در اختیار شبکه تبلیغاتی بازار قرار خواهند داد. شرکت های بزرگ و مدیران ارشد آن ها از دیگر گروه های مهم در بانک اطلاعاتی محسوب می شوند.

16

چرا شبکه تبلیغاتی بازار

• خلاقیت در طراحی • شناسایی و انتخاب مخاطبین بالقوه • پخش مطمئن • عضویت رایگان در باشگاه مشتریان بازار شما می توانید جهت دریافت رایگان شماره های آینده “مجله تبلیغاتی بازار” به لینک زیر مراجعه فرمایید و “فرم دریافت مجله” را تکمیل نمایید.

http://bazarkerman.com/bazaar لطفا جهت اطلاعات بیشتر و تماس کارشناسان فروش بازار با شما ، عدد 5 را به سامانه پیامکی 300070060700 ارسال نمایید . آدرس : کرمان / انتهای بلوار جمهوری / بعد از سه راه هوانیروز / برج اول / طبقه 8/ واحد 26/ کانون آگهی و تبلیغات بازار شهر اینستاگرام:bazarmag تلگرام:

bazarmag 04 05 16 17 10 19 0001

مجله تبلیغاتی بازار
5 با 1 رای

، ، ، ،

نظر خود را ثبت کنید