سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در بازار کرمان

سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه یک فقره سرقت مسلحانه از طلافروشی در بازار کرمان انجام شده است گفت: صاحب مغازه و یکی از شهروندان زخمی و به بیمارستان منتقل شدند. احمد یوسفی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به اینکه ساعت حدود ۸ امشب در بازار … ادامه

، ، ، ،

اجرای بسیار زیبای خانم فاطمه رادمنش – از جیرفت – در برنامه ی عصرجدید .

پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸

فاطمه رادمنش فینالیست قسمت ۲۱ عصر جدید این اجرا زیبا و تاثیر گذار او را به طور مستقیم به فینال این برنامه رساند . برایشان پیروزی و شادی آرزو داریم . اجرای بسیار زیبای خانم فاطمه رادمنش – از جیرفت – در برنامه ی عصرجدید .امتیاز دهید.

، ، ، ، ، ،

گزارش کرمان روز از تئاتر پرولتاریا

شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

این تئاتر براساس نمایشنامه «برای خرید نباید پول‌داد» اثر: داریوفو به کارگردانی : محمد کاظم دامغانی این تئاتر تا ١۴ اردیبهشت ماه ادامه دارد. گزارش کرمان روز از تئاتر پرولتاریاامتیاز دهید.

، ، ، ،

گزارش کرمان روز از ۱۹ بازارچه خیریه یاس

دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

خیریه یاس انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان ” یاس کرمان” ١٧ اسفندماه در تالار قصر کریمان گزارش کرمان روز از ۱۹ بازارچه خیریه یاسامتیاز دهید.

، ، ، ، ،

۶۵ سال نذری

سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵

رضا بهرامی از آدمهایست که کم پیدا میشوند . بزرگواری که همیشه در کارهای خیر بوده و دور از اسم ورسم ، میز و مقام کارش را انجام داده . او درتکمیل سنتی که پدر خدا بیامرزش شروع کرده سالهاست در ظهرتاسوعا وعاشورا نذری میدهد.

، ،