دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۲

هنوز هم حال بیمارانمان خوب نیست

92-10-21---yas

بازارچه های خیریه به نفع …

کنسرت و نمایشگاه به نفع …

فروش آثار هنری و حراج به نفع …

و…

همه و همه بهانه است، بهانه برای اینکه در میان روزهای پر مشغله، نیکی هایمان غبار نگیرند و از یاد نبریم هموطن عزیزی را که بیماری در وجودش رخنه کرده، دردی دو چندان را علاوه بر فقر و تنگدستی برایش به جای نهاده است و مشغله این روزهایش تنها تسکین دردی است که بی خبر از همه چیز در وجودش می پیچد.

بیماران-سرطانیبهانه برای یادآوری شور و هیجان کودکانه ای که به جای بازی و شادی، روی تخت بیمارستان و لا به لای دردهای مکرر از یاد رفته است.

بهانه برای یادآوری پدران و مادرانی که هر روز با تپش دوباره قلب فرزند خود با دستان خالی و بی رمق، تنها چشم امید به فردا و دستان سخاوتمندی دارند که بخشش و نیکوکاری در سرشتشان نهفته است.

پیشنهاد ویژه این هفته کرمان روز هم بهانه است تا یادآوری کند اگر برای مدتی از برنامه ها یا مراسم خیریه حمایت از بیماران سرطانی بی خبر مانده ایم، بدانیم که:

هنوز هم حال بیمارانمان خوب نیست و هزینه های چند میلیون تومانی درمان آن ها هر ماه پا برجاست!

هنوز هم کسانی هستند که حتی قادر به پرداخت هزینه های رفت و آمد و اسکان خود نیز نمی باشند تا به مرحله درمان برسند!

هنوز هم بیماری که تازه به سرطان مبتلا شده است و روزنه های امید بیشتری برای درمان خود دارد، باید چشم به بیماری بدوزد که در اتاق او و درچند قدمی مرگ، آخرین ناله هایش را سر می دهد، چرا که جای دیگری ندارد!
و بدانیم با اینکه هنوز ما سرطان را جدی نگرفته ایم او ما را جدی گرفته و در برابر بیمارانش قد علم کرده است تا به همراه مشکلات، کمبود امکانات و تنگدستی جان بستاند.

با این همه،دستان سخاوتمند ما قادر به ایستادگی در برابر این بیماری است اگر توان خود را برای حمایت از هموطنان بیمارمان به کار ببندیم و از یادشان نبریم.

بازارچه-خیریه-یاس-کرمانهمچون کسانی که به نام انجمن خیریه یاس دور هم جمع شده، تا نگذارند بیمار مبتلا به سرطان با همه مشکلاتش تنها بماند و به سهم خود یاریگر آنان هستند.

یاس تاکنون، یکهزارو ششصد نفر از بیماران نیازمند در سطح استان را شناسایی کرده و مورد حمایت خود قرار داده است تا مرکزی باشد برای جذب نیکوکاری هایی که با درمان بیماران نیازمند به ثمر می رسند.

برای پیوستن به انجمن خیریه یاس کرمان و یا آشنایی با نحوه حمایت از بیماران سرطانی می توانید به دفتر انجمن واقع در پارک نشاط، خیابان سعدی، مجتمع پارک نشاط مراجعه کرده و یا با شماره 2220954 تماس حاصل فرمایید تا هر چه سریعتر بتوانید دردی را تسکین داده و نقشی از مهربانی خود برایشان به جای بگذارید.

هنوز هم حال بیمارانمان خوب نیست
امتیاز دهید.

، ،

نظر خود را ثبت کنید