درباره ما

استان کرمان دارای بسیاری از ظرفیت های اجتماعی ، فرهنگی و هنری ، تجاری ، صنعتی و کشاورزی بوذه و همین امر  می طلبد که در فضایی بهتر زندگی کنیم . کرمان روز به واسطه همین ویژگی ها ایجاد شد و یک سایت خبری نیست. یک صفحه‌ی اعلان و رویداد است و اشتراک‌گذاری اتفاق‌هایی‌ست در کرمان که ارزش دارند بیشتر و بهتر دیده شوند.

کرمان روز به شکلِ کاملاً غیرانتفاعی و با هزینه‌ی شخصی اداره می‌شود و هیچ‌گونه وابستگی به نهاد یا سازمانی ندارد. یک پروژه‌ی داوطلبانه‌ست برای بالا بردن کیفیت زندگی در کرمان، اگر بتواند…

کرمان روز اگرچه توسط جمعِ محدودی اداره می‌شود اما به‌واسطه‌ی هدفِ وجودی‌اش، از همکاری و همراهی بسیاری از سازمان ها ، ارگانها ، رسانه ها ، افراد و … شگل میگیرد و ماندگار می ماند .ما مشتاقانه از هرگونه کمک فکری یا ایده‌های تازه که به کارکرد کرمان روز کمک کند، استقبال می‌کنیم.

گروه ما

کرمان روز توسط جمع کوچکی از اصحاب رسانه ، فرهنگ و هنر و…. اداره میشود و از مشاوره جمعی از متخصصین نیز بهره میگیرد. اما اعضای کرمان روز به افراد بالا محدود نمی شوند .کرمان روز از حضور شما برای بالا بردن کیفیت خود نیز استقبال می کند . همکاری با کرمان روز می‌تواند به هر شکلی باشد؛ از فرستادن یک پیشنهادِ ساده گرفته تا معرفیِ سایت در جمع‌های دوستانه به‌عنوان مرجعی از رویدادهای کرمان و یا حضور در جمع عوامل اجرایی.
می‌توانید ایده‌های خود را برای همکاری با کرمان روز به contact [at] kermanrooz.com ارسال کنید.

تبلیغات با ما

تبلیغات در کرمان روز به شیوه‌ای جدید انجام پذیرفته و دیدن تبلیغ را خود مخاطب تعیین کرده و به آنها تحمیل نمیشود .
تبلیغ دهندگان به دو گروه مشترکین و آزاد تقسیم شده و مشترکین در صورت ارائه تبلیغ از  تخفیف های ویژه ای بهره میبرند

اجازه دهید در مورد تعرفه تبلیغات مشترکین در زمان پیشنهاد آنها و نوع تبلیغاتشان تصمیم گیری شود .
کرمان روز گزارشی از میزان دیده شدن تبلیغات به سفارش دهندگان ارائه میکند

تماس با ما

تماس با کرمان روز بسیار ساده است :

می توانید به ایمیل contact [at] kermanrooz.com   پیام خود را بفرستید

گروه کرمان روز در اولین فرصت به درخواست ها و پیام های شما پاسخ میدهد.

ما
4.7 با 15 رای

نظر خود را ثبت کنید