درباره ما

استان کرمان دارای بسیاری از ظرفیت های اجتماعی ، فرهنگی و هنری ، تجاری ، صنعتی و کشاورزی بوذه و همین امر  می طلبد که در فضایی بهتر زندگی کنیم . کرمان روز به واسطه همین ویژگی ها ایجاد شد و یک سایت خبری نیست. یک صفحه‌ی اعلان و رویداد است و اشتراک‌گذاری اتفاق‌هایی‌ست در کرمان که ارزش دارند بیشتر و بهتر دیده شوند.

کرمان روز به شکلِ کاملاً غیرانتفاعی و با هزینه‌ی شخصی اداره می‌شود و هیچ‌گونه وابستگی به نهاد یا سازمانی ندارد. یک پروژه‌ی داوطلبانه‌ست برای بالا بردن کیفیت زندگی در کرمان، اگر بتواند…

کرمان روز اگرچه توسط جمعِ محدودی اداره می‌شود اما به‌واسطه‌ی هدفِ وجودی‌اش، از همکاری و همراهی بسیاری از سازمان ها ، ارگانها ، رسانه ها ، افراد و … شگل میگیرد و ماندگار می ماند .ما مشتاقانه از هرگونه کمک فکری یا ایده‌های تازه که به کارکرد کرمان روز کمک کند، استقبال می‌کنیم.

گروه ما

کرمان روز توسط جمع کوچکی از اصحاب رسانه ، فرهنگ و هنر و…. اداره میشود و از مشاوره جمعی از متخصصین نیز بهره میگیرد. اما اعضای کرمان روز به افراد بالا محدود نمی شوند .کرمان روز از حضور شما برای بالا بردن کیفیت خود نیز استقبال می کند . همکاری با کرمان روز می‌تواند به هر شکلی باشد؛ از فرستادن یک پیشنهادِ ساده گرفته تا معرفیِ سایت در جمع‌های دوستانه به‌عنوان مرجعی از رویدادهای کرمان و یا حضور در جمع عوامل اجرایی.
می‌توانید ایده‌های خود را برای همکاری با کرمان روز به contact [at] kermanrooz.com ارسال کنید.

تبلیغات با ما

تبلیغات در کرمان روز به شیوه‌ای جدید انجام پذیرفته و دیدن تبلیغ را خود مخاطب تعیین کرده و به آنها تحمیل نمیشود .
تبلیغ دهندگان به دو گروه مشترکین و آزاد تقسیم شده و مشترکین در صورت ارائه تبلیغ از  تخفیف های ویژه ای بهره میبرند

اجازه دهید در مورد تعرفه تبلیغات مشترکین در زمان پیشنهاد آنها و نوع تبلیغاتشان تصمیم گیری شود .
کرمان روز گزارشی از میزان دیده شدن تبلیغات به سفارش دهندگان ارائه میکند

تماس با ما

تماس با کرمان روز بسیار ساده است :

می توانید به ایمیل contact [at] kermanrooz.com   پیام خود را بفرستید

گروه کرمان روز در اولین فرصت به درخواست ها و پیام های شما پاسخ میدهد.

ما
4.7 با 15 رای

‏9 دیدگاه برای “ما”

 1. محمد علی

  سلام
  به نظر سایتتون تغییر کرده، امیدوارم همیشه روند رو به رشد داشته باشید و هر روز بهتر از دیروز کار کنید.
  موفق باشید.

  پاسخ
 2. mostafa

  با نهایت تأسف و تألم درگذشت والده مکرمه جناب آقای عباس سالاری رییس حوزه هنری استان کرمان را تسلیت عرض نموده از درگاه خداوند متعال علو درجات الهی برای آن مرحومه و صبر و بردباری توأم با عمر با عزت برای وابستگان مسئلت می نماییم.

  پاسخ
 3. آرش

  سلام
  خسته نباشید
  من چندتا سوال در مورد محلات قدیم کرمان داشتم.فکرمیکنم شما بتونین کمکم کنین
  برای یکی از کارای دانشگاه باید بدونم که حدفاصل (خیابان چمران-خیابان ابوحامد-خیابان ناصریه و خیابان شریعتی.یعنی از سه راه شمال جنوبی تا چهار راه ابوحامد بعد تا چهارراه ناصریه تا میدان مشتاق (یه چهار ضلعی میشه) توو این محدوده چندتا محله قدیمی داشتیم و اسمشون چی بوده
  خیلی ازتون ممنونم
  به خاطر سایت خوبتون هم ازتون تشکر میکنم
  موفق باشین

  پاسخ
  • کرمان روز

   سلام
   دوست عزیز خوشحال می شم بتونم کمکی کرده باشم.
   محله مشتاقیه، که از شمال به خیابان ناصریه از شرق به محله زریسف از جنوب به خیابان مادر و خیابان میرزا رضای کرمانی و از غرب به خیابان شریعتی و مسجد جامع منتهی می شود.
   محله کوچه ماهانی، از شمال به میدان مشتاق از شرق به خیابان ۱۷ شهریور از جنوب به محله سلسبیل و از غرب به خیابان میرزا رضا کرمانی منتهی می گردد.
   محله دولتخانه، از شمال به قسمتی از خیابان ابوحامد، از جنوب به خیابان شریعتی واز تلاقی خیابان های صمصام به طرف غرب تا خیابان عباس صباحی محدود می شود.
   محله علویان،
   موفق باشید.

   پاسخ
 4. ali

  امروز روزنامه ابتکار رو دیدم، دیدم در ارتباط با مخالفت با اجرای بام کرمان مطلب زده از اونجایی که من دستی برآتش دارم درحوزه روزنامه متاسفانه باید بگم کس و یا کسانی که مخالف این پروژه هستند علیرغم اینکه تعدادشون بسیار کمه اما از منبع مالی زیادی ساپورت میشوند که جای تامل داره.آقایون مسئولین کرمان لطفا با جدیت هم کار رو ادامه بدید هم نگذارید این قلیل آدمها برخواست مردم غلبه کنند و در آخر هم دست اینها رو برای مردم رو کنید.

  پاسخ
 5. رضا

  سلام
  ا پلیکشن سایت رو روی سیستم عامل

  پاسخ
 6. ااا

  سلام
  ا پلیکشن سایت رو روی سیستم عامل بلک بری ۱۰ نصب کردم اخبار پیشنهادات و… لود می شوند اما وقتی روی آنها کلیک می کنم وارد توضیحات و اطلاعات بیشتر آن اعلان نمی شود

  پاسخ
 7. هادی

  سلام
  لطفا گروه تلگرامی تشکیل بدین

  پاسخ
 8. یاس

  با سلام
  چگونه بایستی مطمئن شویم که تبیلغ فرستاده شده را حتما در سایت قرار می دهید؟
  در قسمت تبلیغات فرستاده ام..
  لطفا پیگیری فرمایید.
  با تشکر

  پاسخ

نظر خود را ثبت کنید