چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴

تیتر: سامانه اشتراک گذاری نشریات بر بستر وب و دستگاه‌های هوشمند

مشاهده صفحه اول روزنامه‌ها یکی از روش‌هایی ست که به شما این امکان را می دهد تا در کمترین زمان ممکن از مهم ترین اخبار و آنچه که در جهان در جریان است، مطلع شوید. امروز قصد معرفی سامانه ای بومی را داریم که تلاش خود را برای پر کردن این خلا را نموده است
این سامانه وبسایت به همراه نرم افزاری تحت سیستم عامل اندروید است که برای دسترسی آسان مخاطبین به روزنامه ها ، هفته نامه ها ، ماهنامه ها ، فصل نامه ها ، مجلات و در کل نشریات منتشر شده در استان کرمان طراحی و در دسترس عموم قرار گرفته است که امکان مطالعه صفحات اول نشریات و دانلود پی دی اف (pdf) آنها را بصورت روزانه فراهم آورده است.

teetrscreenshot1مزایای این سامانه :

  • کمک به ایجاد فرهنگ مطالعه در استان کرمان
  • جلوگیری از قطع درختان به منظور تولید کاغذ
  • صرف جویی در مصرف آب در صنعت چاپ
  • جلوگیری از تولید زباله
  • کاهش هزینه های دسترسی به نشریات
  • بالابردن ظریب نفوذ و تاثیر گذاری نشریات
  •  تنوع نشریات بیشتر برای مخاطبین
  • امکان فراهم اوردن دسترسی آسان و سریع به نشریات از سراسر جهان

این سامانه کمک بسیار شایانی در افزایش فرهنگ مطالعه خواهد نمود که در تلاش است ارتباطی دو سویه بین مخاطبین و نشریات را فراهم نماید کما اینکه طراحی وبسایت تیتر فضای رقابتی ما بین نشریات محلی را نوید می دهد.
در ادامه اپلیکیشن تحت سیستم عامل اندروید تیتر دسترسی آسان بر روی موبایل ها و تبلت های تحت این سیستم عامل را بصورت روزانه فراهم نموده است تا هم از انتشار نشریات باخبر شده و هم بتوانند صفحه اول آنها را مطالعه نمایند و در ادامه قابلیت دانلود پی دی اف نشریات عضو این سامانه برای مطالعه کامل نشریه برای مخاطبین فراهم شده است.
تیتر علاوه بر روزنامه های روز، آرشیوی از صفحات اول روزنامه ها در روزهای دیگر را نیز در خود جای داده که در صورت نیاز می توانید با تعیین نشریه مد نظر خود از لوگو های پایین ، صفحه اول اپ، از این قابلیت استفاده نمایید. در نهایت باید اشاره کنیم که این سرویس تیتر علاوه بر اپلیکیشن، بر روی سایتش نیز قابل دسترس است و کلیه قابلیت های خود را در آن محیط نیز عرضه می کند.
در محیط این اپلیکیشن می توانید روزنامه ها را در قالب دسته بندی های موضوعی از جمله اجتماعی، اقتصادی، ورزشی و … مشاهده نموده و به راحتی در بین آن ها جا به جا شوید.

برای دریافت تیتر از کافه بازار این بارکد را اسکن کنید.
برای دریافت تیتر از کافه بازار این بارکد را اسکن کنید.

هرچند این سامانه در ابتدای این راه بزرگ قرار گرفته است اما حرکت رو به رشد و چشم گیری داشته است که طی اطلاعات بدست آمده این اپلیکیشن به 1157 بار دانلود در مدت کوتاهی دست پیدا نموده است که قابل توجه و تامل است که اکنون امکان دریاف این اپلیکیشن از کافه بازار با لینک زیر فراهم شده است.
نظرات و پیشنهادات شما درباره تیتر چیست؟
دریافت نسخه آندروید از کافه بازار : https://cafebazaar.ir/app/com.abaan.ir.teetr

تیتر: سامانه اشتراک گذاری نشریات بر بستر وب و دستگاه‌های هوشمند
5 با 12 رای

، ، ، ،

نظر خود را ثبت کنید