یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۱

پیشنهاد ویژه: سرزمین رویایی

درست سه سال پیش ، گروه کوچکی از همشهریان شما عزیزان به این نتیجه رسیدند که استان کرمان اگر چه دارای رشد قابل توجه جمعیت می باشد اما متاسفانه هیچگونه نسبتی میان امکانات شهروندی و توسعه شهری موجود نیست . استعداد یابی و شناخت مهارت ها و توانایی های کودکان ، نوجوانان و جوانان به دلیل عدم امکانات تفریحی مناسب از بین می رود و خانواده های بسیاری از نداشتن مکانی برای ساعتی تفریح و شادی شکایت می کنند .پس مصمم و پرتلاش آغاز نموده و اکنون پس از روزها کار شبانه روزی جمع کثیری از نیرو های متخصص در حوزه های مختلف ، مجموعه تفریحی و توریستی سرزمین رویایی آماده خدمت به شماست .

سرزمین رویایی 7

سرزمین رویایی در سه طبقه مجزا و با امکانات شهربازی برای سنین کودک و نوجوان ، رستوران و کافی شاپ پنجمین مجتمع بزرگ سر پوشیده کشور محسوب می شود .

نصب آخرین تکنولوژی پخت غذاهای فست فود در کشور ، بهره گیری از کادر متخصص و آموزش دیده و استفاده از مواد اولیه مرغوب و استاندارد ، باعث گردیده رستوران و کافی شاپ مجتمع سرزمین رویایی متنوع ترین و با کیفیت ترین غذاهای فست فود را به مشتریان خود ارائه دهد .

سرزمین رویایی

بازی وسیله طبیعی کودک برای بیان و اظهار خود ، بیان احساس در نوجوان و وسیله ای است برای رسیدن به آرامش در جوان.
انسان از طریق بازیهای گوناگونی که انجام می دهد ، مهارت های بیشماری کسب می کند . بازی استعدادها ، توانایی ها و قابلیت ها را پرورش می دهد و موجب تقویت ذهن ،جسم و روان می شود و روح سازگاری ، تفاهم ، همدلی ، نظم و قانون حاکم بر زندگی اجتماعی را رشد می دهد .

سرزمین رویایی 2

سالنهای شهربازی سر پوشیده مجموعه سرزمین رویایی یکی از مجهزترین و مدرن‌ترین مراکز فرهنگی، تفریحی و سرگرمی موجود در کشور است و به جهت قابلیت فعالیت در کلیه فصول سال و ایجاد محیطی امن برای خانواده ها و با داشتن محیطی زیبا و تماشایی، بر جذابیت و اعتبار این مجموعه افزوده است. دو سالن مجزای بازی با دستگاههای متنوع برای سنین مختلف از جمله خدماتی است که در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.

مجموعه سرزمین رویایی آمادگی دارد باعقد قرارداد با مهد کودکها ، مدارس ،ادارات و ارگانها ، کارخانجات و مراکز صنعتی ،سرویس ها وخدمات ویژه ای را به خانواده های محترم و کودکان آنها ارائه دهد .

سرزمین رویایی4سرزمین رویایی4
کارتهای تخفیف از ابتدای تاسیس استفاده همه اقشار جامعه از امکانات مجموعه یکی از اهداف مدیران سرزمین رویایی بوده ، به همین منظور کارت های تخفیف مختلف از جمله دانشجویی ، دانش آموزی ، کارمندی ، کارگری وصنفی تهیه و در اختیار علاقمندان محترم قرار می گیرد ، مراکز مختلف می توانند با تماس با مجموعه سرزمین رویایی نسبت به تهیه کارت های تخفیف اقدام نمایند .

پیشنهاد ویژه: سرزمین رویایی
4.3 با 3 رای

، ،

نظر خود را ثبت کنید