پنج شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳

کافه کرمون

افتتاح کافی شاپ ها در شهر کرمان با فضاهای متنوع قسمتی  ازاوقات ما را در روزمرگی زندگی شهری پر می کند و همچنین حق انتخاب بیشتری را پیش روی ما می گذارد که ساعاتی از وقتمان را با دوستان به دور از تنش های روزمره بگذرانیم.

کافه کرمون

عموماَ فضاهای کافی شاپ ها در کرمان با نوری خفیف و چوبهای تیره طراحی شده اند و بعضاَ چند قفسه و کتاب و مجله برای مطالعه ،در کنار همین فضاها کافه کرمون با حسی متفاوت فضایی روشن ،نسبتاَ سنتی و ساده با گلدان های خشتی و بوی عود ما را مهمان می کند برای صرف نوشیدنی و خوراک به همراه ورق زدن روزنامه ای که قبلاَ روی میز گذاشته شده است !

کافه کرمون

کافه کرمون فضای آرام و دلنشین اش را دریکی از محلات قدیمی شهر کرمان یافته است با قفسه هایی از کتب کرمان شناسی  و تاریخ کرمان، که این می توانند مخاطب را ترغیب کند برای مطالعه و ورق زدن چند برگی درباره شهر کرمان و همچنین همخوانی بیشترکاربری فضا با اسم کافه… این ویژگی خوبیست که کافه را از دیگر کافه ها متمایز کرده است.

اینجا با خوبترین ها آشنا می شوید و حتی احتمال دارد که هر آن یکی از آدم های بزرگی که در کرمان است و سری به اینجا می زند را نیزببینید چرا که خوبترین ها همه در اینجا جمع می شوند…

کافه کرمون از بیستم فروردین ماه امسال شروع به کارکرده و هدف اصلی آن ایجاد یک فضای فعال و پویا جهت حفظ، رشد و بازیابی فرهنگ بومی کرمان است. عمده فعالیت های کافه فرهنگی و هنری است که توسط افراد متخصص مدیریت می شود.

تا کنون یادآوری جشن های باستانی ایران (فروردینگان،اردیبهشتگان،خردادگان )، بزرگداشت اساتید شعر و ادبیات (حافظ،سعدی،خیام  و… ) و همچنین برگزاری نمایشگاه و تجلیل از مشاهیر ،بزرگان و هنرمندان کرمانی در کافه انجام شده است.

و اما می رسیم به منوی کافه ی کرمون ترکیبی است از خوراکی ها، دمنوش ها، عرقیجات و نوشیدنی های سنتی کرمانی که با طعمی آشنا با هر ذائقه و سلیقه ای سرو می شود.کافه کرمون

برای تجربه فضایی با کیفیت بومی و گرم به همراه صرف نوشیدنی و خوراک های کرمانی ، کرمان روز کافه کرمون را به شما پیشنهاد می دهد.

کافه کرمون
4.8 با 15 رای

نظر خود را ثبت کنید